Česká stavební společnost

Česká stavební společnost

Stavební činnost

Stavební činnost

Doprava, přeprava, likvidace odpadu

Doprava, přeprava, likvidace odpadu

Příprava a plánování

Příprava a plánování

Stavební společnost Stavební firma Praha, s.r.o.

Stavební firma Praha

Tradiční česká stavební společnost

Hledáte stavební firmy působící v Praze a Středočeském kraji?

Jsme tu pro Vás!

Stavební společnost Stavební firma Praha se sice neřadí mezi největší stavební firmy v České republice, zato se však zaměřuje na kvalitu poskytovaných služeb a spokojenost zákazníka. Vaše doporučení je pro nás hlavním hlavním marketingovým kanálem. Dlouholeté zkušenosti, kvalitní reference, stabilní kapitálové zázemí a kvalifikovaní zaměstnanci nám umožňují realizovat Vaše záměry tím nejefektivnějším způsobem v nejvyšší kvalitě.

Prodej stavebnin - velkoobchod - maloobchod

 

Stavební firma Praha nabízí kompletní stavební servis a stavební práce od základních staveb až po konečné úklidové práce. Provádíme a zajišťujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavby a rekonstrukce střech, rekonstrukce objektů, včetně úprav interiérů pomocí sádrokartonů, pokládání podlah, obkladů a dlažeb, natěračství, lakýrnictví, demoliční práce a mnoho dalších.

 
Komunikace se zákazníkem

 

Naše stavební společnost si zakládá na dobré komunikaci se zákazníkem. Probereme podrobně vaši představu se všemi pro a proti s poradenským servisem odborníků naší stavební společnosti. 

 

 
Plánování

 

Kvalitní plánování patří k základním pilířům naší stavební činnosti. Zakládáme si na detailech, které ve skutečnosti činí zákazníka spokojeným. Dobře provedené stavební dílo je pouhým zlomkem v paletě služeb spojených s činností naší stavební firmy.

 

 
Úklid staveniště a úklidové práce

 

Naše stavební firma si zakládá na úklidu staveniště a na předávání staveb ve stavu použitelném pro okamžitý provoz staveb. Svým zákazníkům také nabízíme úklidové služby zcela separátně.

Reference
Poslední příspěvky